Słowianie, naśladownictwo denara typu OAP, XI w.
Zakończenie: 10-01-2019 20:54:40
140614
Opis: | Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo denara typu OAP, XI w., Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż prosty i kulki |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 17 mm, 0.98 g, gięty i pęknięty |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 119