Niemcy, talar, 1769
Zakończenie: 10-01-2019 21:39:20
Niemcy, talar, 1769
172135
Opis: | Niemcy - Löwenstein-Wertheim-Rochefort - książe Karol Tomasz 1735-1789, talar, 1769, Wertheim |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 27.80 g, ciemna patyna |
Literatura: | Dav. 2407 B |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 229