Rosja, Maria Fiodorowna, medal nagrodowy

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 03-01-2019 21:37:00
171793
Opis: Rosja - Aleksander III 1881-1894, Maria Fiodorowna, medal nagrodowy, medal gimnazjum żeńskiego za osiągnięcia w nauce, Aw: Popiersie Marii Fiodorownej w prawo z sygnaturą AГ (A.Griliches), ГОСУДАРЫНЯ ИМПЕРАТРИЦА МАРIЯ ФЕОДОРОВНА, Rw: Minerwa trzymająca kaganek i wieniec na tle atrybutów nauki i wiedzy, poniżej z prawej strony sygnatura ГРНЛ (A.Griliches), ЗА БЛАГОНРАВIЕ И УСПЪХИ ВЪ НАУКАХЪ
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro 41 mm, 24.19 g, mocno poobijane obrzeże
Literatura: Diakov 909.6

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 389

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  85 zł
8)  80 zł