Republika Rzymska, denar, 32/31 pne

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 03-01-2019 20:07:00
171879
Opis: Republika Rzymska - Marek Antoniusz - okres triumwiratu i walki o władzę 43-27 pne, denar, 32/31 pne, mennica legionowa, Aw: Galera pretoriańska w prawo, u góry ANT AVG, u dołu (III VIR R P S); Rw: Aquila między dwoma sztandarami legionowymi, u dołu LEG XVI
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 3.50 g, punca na awersie
Literatura: Crawford 544/31, Sear 372

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 219

1)  360 zł