Niemcy, medal, 1923
Niemcy, medal, 1923
Cena wylicytowana: 50 zł
167429
Opis: |
Niemcy - Saksonia, medal, 1923, na pamiątkę wielkiej inflacji w Saksonii, medal sygnowany HORNLEIN, Aw: Klęczący nędzarze, poniżej czaszka, Rw: Pomnik, napis w 5 wersach, pokazujący ceny podstawowych artykułów, poniżej SACHSEN DENKMAL |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
brąz 38 mm, 24.48 g |
Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 144
1) 50 zł
2) 48 zł
3) 44 zł
4) 36 zł
5) 30 zł
min |