Polska, plakieta z Henrykiem IV Prawym, 1993

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 20-12-2018 22:27:40
170427
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta z Henrykiem IV Prawym, 1993, projektu P.Gorola z okazji I Walnego Zjazdu Delegatów PTN Wrocław 1993
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 55 x 90 mm próby 925 - punca nabita na obrzeżu 210.73 g, nakład tylko 10 sztuk
Literatura: Paszkowycz 16/93

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 528

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  840 zł
4)  460 zł
5)  390 zł
6)  360 zł