Polska, 5 złotych, 1831

Polska, 5 złotych, 1831

Polska, 5 złotych, 1831

Cena wylicytowana: 1 850 zł
Aukcja zakończyła się 20-12-2018 21:20:40
171143
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładne, delikatna patyna
Literatura: Bitkin 2 (R), Plage 272

Cena końcowa: 1 850 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 582

1)  1 850 zł
2)  1 800 zł
3)  1 700 zł
4)  1 600 zł
5)  1 550 zł
6)  1 500 zł
7)  1 350 zł
8)  1 200 zł
9)  1 150 zł
10)  1 100 zł
11)  1 050 zł
12)  1 000 zł
13)  920 zł