Polska, odznaka Gwiazda Przemyśla

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 22:35:20
170687
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Gwiazda Przemyśla, przyznawana uczestnikom walk o oswobodzenie miasta Przemyśl toczonych od 1 listopada 1918 do 16 maja 1919 podczas wojny polsko-ukraińskiej; jednoczęściowa, sygnowana na rewersie E.M. UNGER LWÓW oraz numerowana 2477
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz 54 x 44 mm, z uszkiem ale bez wstążki
Literatura: Stela 13.63.a, Sawicki/Wielechowski s. 669

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1000

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  300 zł
5)  260 zł
6)  250 zł
7)  200 zł
8)  125 zł