Niemcy, dwutalar, 1839

Niemcy, dwutalar, 1839

Niemcy, dwutalar, 1839

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 22:07:20
170291
Opis: Niemcy - Bawaria - Ludwik I 1825-1848, dwutalar, 1839, Monachium
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: widoczny połysk menniczy, delikatna patyna
Literatura: Dav. 583, AKS 100, Jaeger 68, Thun 77

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 347

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  760 zł
4)  760 zł
5)  660 zł
6)  600 zł
7)  580 zł
8)  580 zł
9)  540 zł
10)  500 zł
11)  490 zł
12)  460 zł