Polska, 5 złotych, 1928

Polska, 5 złotych, 1928

Polska, 5 złotych, 1928

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 21:08:40
170117
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1928, Bruksela, bez znaku mennicy
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatne uszkodzenie obrzeża
Literatura: Parchimowicz 114b

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 274

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  490 zł
4)  480 zł
5)  460 zł
6)  420 zł
7)  400 zł
8)  380 zł
9)  360 zł
10)  320 zł
11)  300 zł
12)  290 zł
13)  280 zł