Słowianie, łupawskie naśladownictwo denara krzyżowego typu VI, XI w.

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 20:25:20
140704
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, łupawskie naśladownictwo denara krzyżowego typu VI, XI w., Aw: Krzyż z kulkami w kątach; Rw: Krzyż kawalewski z kółkami w kątach
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 17 mm, 1.07 g, gięty, lekko wykruszony
Literatura: Inventar II 136:404

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 127

1)  95 zł
2)  90 zł