Grecja i posthellenistyczne, trihemiobol, V w. pne

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 20:05:20
169851
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Myzja - Kyzikos, trihemiobol, V w. pne, Aw: Dzik w lewo, po prawej tuńczyk; Rw: W kwadracie incusum głowa lwa w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.15 g, 10.1 mm
Literatura: SNG Aulock 1213, Sear 3846

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 154

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł
4)  85 zł
5)  70 zł
6)  50 zł
7)  46 zł