Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma, 167-149 pne

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 20:05:00
170045
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - jako prowincja rzymska, tetradrachma, 167-149 pne, Amphipolis, Aw: Tarcza macedońska z popiersiem Artemidy w prawo; Rw: Maczuga, ΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΠΡΩΤΗΣ, u góry i u dołu znaki mennicze
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 32 mm, 16.72 g, patyna
Literatura: Sear 1386, SNG Cop. 1314, AMNG 177, McClean 749

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 293

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  760 zł
4)  620 zł
5)  400 zł
6)  380 zł
7)  370 zł
8)  360 zł