Polska, 25 złotych, 8.06.1794

Polska, 25 złotych, 8.06.1794

Polska, 25 złotych, 8.06.1794

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 20:14:00
169337
Opis: Polska - Insurekcja Kościuszkowska 1794, 25 złotych, 8.06.1794, seria B, numeracja nieczytelna
Stan zachowania: VI, Good
Dodatkowe informacje: ubytki papieru, złamania, papier poplamiony
Literatura: Lucow 25 (R1), Miłczak A3

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 254

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  340 zł
4)  320 zł
5)  310 zł
6)  270 zł
7)  230 zł
8)  195 zł