wydawnictwa polskie, zestaw 5 publikacji

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 20:12:40
169754
Opis: wydawnictwa polskie, zestaw 5 publikacji, w skład zestawu wchodzą: Borys Paszkiewicz - Pięć wieków polskiej monety zastępczej, Warszawa 1981, 28 stron, Janina Mazurkiewicz - Tematyka kopernikowska w medalierstwie, Toruń 1973, 24 strony, Pieniądz i jego obieg na terenie Podlasia i Wielkiego Księstwa Litewskiego od XIV do XVIII wieku, Białystok 1984, 48 stron + 5 rycin, Stefan Lamparski - Pieniądz zastępczy powiatu noteckiego, Trzcianka 1982, 19 stron, Janusz Kurpiewski - Czyszczenie, konserwacja oraz przechowywanie monet, medali i banknotów, Warszawa 1990, 51 stron
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: pięknie zachowane, razem 5 sztuk

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 274

1)  22 zł
2)  20 zł
3)  9 zł
4)  8 zł
5)  7 zł
6)  6 zł