wydawnictwa polskie, Zbigniew Żabiński - Rozwój systemów pieniężnych w Europie Zachodniej i Pół..

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 20:10:40
169749
Opis: wydawnictwa polskie, Zbigniew Żabiński - Rozwój systemów pieniężnych w Europie Zachodniej i Północnej, Ossolineum 1989
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 167 stron formatu B5, oprawa kartonowa, podstawowe opracowanie historii systemów pieniężnych na terenie Europy Zachodniej i Północnej od wczesnego średniowiecza po okres powojenny, pięknie zachowane

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 220

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  20 zł
4)  18 zł