wydawnictwa polskie, Orest Paszkowycz - Medale mennicy państwowej 1946-2010, Łódź 2011

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 20:08:40
169608
Opis: wydawnictwa polskie, Orest Paszkowycz - Medale mennicy państwowej 1946-2010, Łódź 2011
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 545 stron formatu ok. B5, oprawa kartonowa, katalog medali wybitych przez Mennicę Państwową, na początku katalogu kilkanaście zaznaczeń i uwag ołówkiem, bez szkody dla tekstu, bardzo ładnie zachowana

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 1855

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  75 zł
4)  55 zł
5)  48 zł