wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich X-XX w., I wydanie..

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 20:04:20
169597
Opis: wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich X-XX w., I wydanie, Ossolineum 1973
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 360 stron + 137 tablic formatu A4, twarda oprawa z obwolutą, książka - nieco wzorowana na "Tysiąc lat monety polskiej" - którą należy przeczytać, aby móc rozwijać zainteresowanie numizmatyką, obwoluta z naddarciami, wnętrze pięknie zachowane

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 167

1)  80 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  40 zł