Polska, pamiątkowa odznaka oficerska

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 22:15:40
169026
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, pamiątkowa odznaka oficerska, Dywizjony Artylerii Konnej, wzór 2 od 1922 roku
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: dwuczęściowa, nakrętka sygnowana J. Chyliński Warszawa, tombak złocony 43 x 43 mm, emalia
Literatura: Sawicki/Wielechowski ss 291-292

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 361

1)  600 zł