Polska, plakieta - Jan Kiliński, ok 1913

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 22:13:40
169173
Opis: Polska - XX w., plakieta - Jan Kiliński, ok 1913, jednostronna, sygnowana SZACSZNAJDER, u góry medalion z popiersiem w prawo, ozdobiony szablą z gałązkami laurową i dębową, poniżej napis JAN KILIŃSKI WALCZYŁ O NIEODLEGŁOŚĆ, 1760-1819, u dołu : NAŚLADOWNICTWO ZASTRZEŻONE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: cynk 125 x 72 mm, 156.39 g, z uszkiem
Literatura: Dubrowska 30

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 209

1)  140 zł
2)  135 zł