Polska, plakieta - Jan Kiliński, ok 1913

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 22:13:20
169174
Opis: Polska - XX w., plakieta - Jan Kiliński, ok 1913, jednostronna, sygnowana SZACSZNAJDER, u góry medalion z popiersiem w prawo, ozdobiony szablą z gałązkami laurową i dębową, poniżej napis JAN KILIŃSKI WALCZYŁ O NIEODLEGŁOŚĆ, 1760-1819, u dołu : NAŚLADOWNICTWO ZASTRZEŻONE
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 120 x 75 mm, 131.08 g, zawieszka
Literatura: Dubrowska 30, ale brąz

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 216

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  250 zł
4)  120 zł