Niemcy, medal ślubny, 1747

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, medal ślubny, 1747

Niemcy, medal ślubny, 1747

Cena wylicytowana: 1 400 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 22:08:00
168914
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian III Józef 1745-1777, medal ślubny, 1747, sygnowany F A SCHEGA F, wybity z okazji ślubu Maksymiliana z córką Augusta III Saskiego, Aw: Popiersia małżonków w prawo, D G MAX IOS U B & P S D C F S R I A & E L L & M AN R P P & S, Rw: Krajobraz ze wschodzącym słońcem i dwiema tęczami, BAVARIA DUPLICI CON NUBIO, poniżej napis w 3 wersach
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 44 mm, 40.74 g
Literatura: H-Cz. 5989

Cena końcowa: 1 400 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 310

1)  1 400 zł
2)  1 350 zł
3)  1 250 zł
4)  1 250 zł