Niemcy, medal z okazji jubileuszu 25 lecia pary książęcej i festynu Strzeleckiego w Stuttgarcie, 1889

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 22:07:20
169208
Opis: Niemcy - Wirtembergia, medal z okazji jubileuszu 25 lecia pary książęcej i festynu Strzeleckiego w Stuttgarcie, 1889, medal sygnowany SCHILLER, wybity z okazji 25.lecia rządów Karola Wirtemberskiego, Aw: Popiersia władcy i jego żony Olgi w prawo, Rw: Anioł trzymający trzy herby, wokoło napis FESTSCHIESSEN D STUTTGARTER SCHÜTZENGILDE , poniżej 23 - 26 JUNI 1889
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 36 mm, 22.50 g, z uszkiem
Literatura: Slg. Peltzer 1681

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 119

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  130 zł
4)  90 zł