Niemcy, medal z Zawodów Strzeleckich w Stuttgarcie, 1913

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 22:06:20
169205
Opis: Niemcy - Wirtembergia, medal z Zawodów Strzeleckich w Stuttgarcie, 1913, sygnowany, autorstwa Mayera i Wilhelma , Aw: Widok na zamek, STAMSCHLOSS WIRTEMBERG 1519, poniżej herby i napis: XXV WÜRTTLANDES U JUBILÄUMSSCHIESSEN 1864 - 1913, Rw: Pomnik rycerza, z lewej i prawej herby, na pomniku HIE GUT WIRTEMBERG ALLWEG , poniżej NEUE SCHÜLZENGESELLSCHAFT, 1904 STUTTGART 1915
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, medal ośmiokątny 40 mm, z uszkiem, 25.05 g, lekko wygięty
Literatura: Slg. Wurster 1914c

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 138

1)  85 zł
2)  80 zł