Polska, 2 złote, 1925

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 2 złote, 1925

Polska, 2 złote, 1925

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 21:02:20
168948
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1925, Filadelfia - bez kropki po dacie, popiersie kobiety z kłosami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 109e

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 146

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  240 zł
4)  210 zł
5)  190 zł
6)  185 zł
7)  180 zł
8)  165 zł
9)  155 zł
10)  150 zł
11)  145 zł
12)  135 zł
13)  90 zł