Słowianie, łupawskie naśladownictwo denara krzyżowego, XI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 20:15:20
140691
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, łupawskie naśladownictwo denara krzyżowego, XI w., Aw: Krótki krzyż z kółkami w kątach; Rw: Krótki krzyż z kółkami zachodzącymi na ramiona
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 17 mm, 1.31 g, gięty, rzadki
Literatura: podobny do Inventar II 136:581

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 126

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  260 zł
4)  190 zł
5)  185 zł