Polska, medal na pamiątkę chrztu, 1915

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 22:29:40
168700
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal na pamiątkę chrztu, 1915, Aw: Święty Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącemu w wodzie Jezusowi, u góry gołębica, w otoku napis TEN JEST MOJ MIŁY SYN KTOREGOM SOBIE UPODOBAŁ, na dole sygnatura J.HERKNER F. Rw: U góry na tarczy trzymanej przez dwa putta napis NA PAMIĄTKĘ CHRZTU, na dole na tarczy trzymanej przez dwa putta pierścień z sercem Jezusa, krzyż i kotwica, na środku wygrawerowany napis: d. 6.XI.1915 r. / Zofji / Krystyny Augusty / Nowickiej / ur. d. 10Lutego 1915r. Od / Ojca Chrzestnego / Juljusza / Wettera, na dole rewersu i na rancie nabite punce probiercze
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 60 mm, 82.18 g, awers mocno porysowany

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 492

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  210 zł
5)  160 zł