Polska, kopia medalu na śmierć księcia Józefa Poniatowskiego, 1813

Rozpoczęcie: 05-11-2018 18:00
Zakończenie: 15-11-2018 22:28:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 22:28:00
168392
Opis: Polska - XIX wiek, kopia medalu na śmierć księcia Józefa Poniatowskiego, 1813, sygnowany CAUNOIS F, Aw: Popiersie księcia w prawo , JÓZEF XIĄŻE PONIATOWSKI, Rw: Płacząca niewiasta w woalu z orłami oparta o postument ze stojącą na nim urną, ŻYŁ DLA OYCZYZNY UMARŁ DLA SŁAWY, w odcinku BÓG MI POWIERZYŁ HONOR POLAKÓW; JEMU GO TYLKO ODDAM, 19 PAZ 1813
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: odlew w żeliwie 40.5 mm, 32.67 g, z prymitywnie dorobionym uszkiem
Literatura: H-Cz. 3988 (srebro), Chomyn 122 (brąz)

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 239