Polska, kopia medalu ze suity królewskiej, poświęconego Henryko Walezemu

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 22:27:40
168393
Opis: Polska - XIX wiek, kopia medalu ze suity królewskiej, poświęconego Henryko Walezemu, autorstwa J. J. Reichela, datowane po 1792 r, Aw: Popiersie króla w prawo, HENRICUS VALESIUS, Rw: w 13 wierszach HENRICI II ... 38 D 2 AUG
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 43 mm, 35.10 g, cyzelowane tło i uszkodzenie na obrzeżu
Literatura: Raczyński 609 (w srebrze), H-Cz. 3431 (R3) w srebrze

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 276

1)  60 zł