wydawnictwa zagraniczne, John S. Davenport - German Talers 1700-1800, Londyn 1979

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 20:06:40
168805
Opis: wydawnictwa zagraniczne, John S. Davenport - German Talers 1700-1800, Londyn 1979
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 416 stron formatu ok. B5, oprawa twarda, pozycja bardzo poszukiwana i ceniona wśród kolekcjonerów, pięknie zachowana, dodatkowo cennik monet (stan na 1979 rok)

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 157

1)  120 zł