wydawnictwa polskie, Gabriela Sukiennik - Catalogue of Ancient Coins in the Ossoliński National..

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 20:05:20
91776
Opis: wydawnictwa polskie, Gabriela Sukiennik - Catalogue of Ancient Coins in the Ossoliński National Institute Library. Part 3: Coins of the Roman Empire. Nerva-Hadrian, Ossolineum 1991
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 84 strony + 479 ilustracji formatu B5, oprawa miękka lakierowana, katalog rzymskich monet (od Nerwy do Hadriana) w zbiorach biblioteki Zakładu Narodowego im. Ossolińskich, bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 203

1)  28 zł
2)  26 zł