wydawnictwa polskie, Janusz Kurpiewski - Katalog monet polskich 1576-1586 (Stefan Batory); Wars..

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 20:04:00
168802
Opis: wydawnictwa polskie, Janusz Kurpiewski - Katalog monet polskich 1576-1586 (Stefan Batory); Warszawa 1994
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 142 strony formatu B5, oprawa miękka lakierowana, bogato ilustrowany katalog wraz z oceną rzadkości i wyceną monet, pięknie zachowany

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 541

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  44 zł
4)  34 zł
5)  32 zł
6)  30 zł