wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Mennica bydgoska, reedycja wydania z 1955 roku; Bydgoszc..

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 20:03:40
168801
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Mennica bydgoska, reedycja wydania z 1955 roku; Bydgoszcz 2005
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 291 + 37 stron wstępu, format ok. B5, twarda oprawa, reedycja PTN na 50-lecie oryginalnego wydania, bardzo rzadka i poszukiwana pozycja, pięknie zachowana

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 258

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  140 zł
4)  135 zł
5)  110 zł
6)  100 zł
7)  90 zł
8)  85 zł
9)  80 zł
10)  60 zł