Francja, Aw: Popiersie władcy w lewo, niżej BARRE, LOUIS PHILIPPE I - ROI DES.., 1832

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 08-11-2018 22:28:20
167568
Opis: Francja - Ludwik Filip I 1830-1848, 1832, Aw: Popiersie władcy w lewo, niżej BARRE, LOUIS PHILIPPE I - ROI DES FRANCAIS, Rw: Jeździec na koniu w prawo, z szablą w prawej ręce, L'ARMEE AU DUC D'ORLEANS PRINCE ROYAL, w odcinku M DCCC.XLII, na rancie CUIVRE
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 27 mm, 8.68 g, patyna

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 201

1)  36 zł