Polska, odznaka pamiątkowa Naczelnego Komitetu Narodowego

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 22:24:20
167760
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Naczelnego Komitetu Narodowego, a stronie głównej trzy małe herby: miasta Warszawa, miasta Poznań i miasta Kraków (symbolizujące 3 zabory), pośrodku polski Orzeł w tarczy, wokoło napis I WOLNA NIEPODLEGŁA ZJEDNOCZONA, z nakrętką mennicy państwowej
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 38 mm, mosiądz, mocowanie na słupek, ciemna patyna, odznaka w bardzo ładnym stanie zachowania
Literatura: Wesolowski 1349

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 363

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  75 zł
4)  60 zł
5)  44 zł
6)  42 zł
7)  40 zł
8)  38 zł
9)  36 zł