Polska, odznaka honorowa Zasłużony Kolejarz PRL

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 22:38:40
167065
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, odznaka honorowa Zasłużony Kolejarz PRL, wykonanie Mennica Państwowa, nadawana pracownikom kolejnictwa od 1955 r., nadano 1001 sztuk
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony i złocony, 43 mm, emalia, oryginalne pudełko, rzadka
Literatura: Oberleitner T. II ss. 84-85, Stela OH.3.

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1024

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  350 zł
4)  155 zł
5)  125 zł
6)  105 zł
7)  95 zł
8)  90 zł