Polska, rubel, 1847 MW

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Polska, rubel, 1847 MW

Polska, rubel, 1847 MW

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 21:08:40
164985
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1847 MW, Warszawa
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzony na obrzeżu
Literatura: Bitkin 428, Plage 439, Berezowski 7.50 zł

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 107

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  145 zł
4)  125 zł