Rosja, rubel, 1913 (ВС)
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Rosja, rubel, 1913 (ВС)
Cena wylicytowana: 470 zł
164968
Opis: |
Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1913 (ВС), Petersburg, wybity na 300-lecie dynastii Romanowych |
Stan zachowania: |
I-/II+, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
głęboki stempel, miejscowa patyna, pięknie zachowany |
Bitkin 336, Kazakov 454 |
Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 193
1) 470 zł
2) 460 zł
3) 450 zł
4) 400 zł
5) 380 zł
6) 340 zł
7) 320 zł
8) 300 zł
9) 290 zł
10) 270 zł
min |