Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1857 B
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Cena wylicytowana: 1 450 zł
164904
Opis: |
Niemcy - Schaumburg-Lippe - Jerzy Wilhelm 1807-1860, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1857 B, Hanower, wybity na 50-lecie panowania |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna, ładnie zachowany i rzadki, nakład tylko 2.000 sztuk |
AKS 18, Dav. 908, Thun 388 |
Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 141
1) 1 450 zł
2) 1 400 zł
3) 1 300 zł
4) 880 zł
5) 860 zł
6) 700 zł
7) 600 zł
min |