Niemcy, grosz, 1625

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Niemcy, grosz, 1625

Niemcy, grosz, 1625

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 27-09-2018 21:58:00
163505
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Jerzy Wilhelm 1619-1640, grosz, 1625, Kolonia
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Bahrfeldt 736a, Neumann 10.91

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 91

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  85 zł