Niemcy, grosz, 1625
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Niemcy, grosz, 1625
Cena wylicytowana: 95 zł
163505
Opis: |
Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Jerzy Wilhelm 1619-1640, grosz, 1625, Kolonia |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
delikatna patyna |
Bahrfeldt 736a, Neumann 10.91 |
Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 91
1) 95 zł
2) 90 zł
3) 85 zł
min |