Austria, 3 krajcary, 1691 CK
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Austria, 3 krajcary, 1691 CK
Cena wylicytowana: 100 zł
165049
Opis: |
Austria - Leopold I 1657-1705, 3 krajcary, 1691 CK, Kutná Hora |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna |
Herinek 1506 |
Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 141
1) 100 zł
2) 95 zł
3) 55 zł
min |