Austria, talar, 1653

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Austria, talar, 1653

Austria, talar, 1653

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 27-09-2018 21:52:40
165041
Opis: Austria - Ferdynand III 1637-1657, talar, 1653, Wiedeń, Aw: Popiersie w prawo, pod nim data, wokoło napis, Rw: Tarcza herbowa, wokoło napis
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.72 g, miejscowa ciemna patyna
Literatura: Dav. 3183, Herinek 389

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 200

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  780 zł
4)  720 zł
5)  680 zł
6)  490 zł
7)  480 zł