Austria, talar, 1653
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Austria, talar, 1653
Cena wylicytowana: 820 zł
165041
Opis: |
Austria - Ferdynand III 1637-1657, talar, 1653, Wiedeń, Aw: Popiersie w prawo, pod nim data, wokoło napis, Rw: Tarcza herbowa, wokoło napis |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 27.72 g, miejscowa ciemna patyna |
Dav. 3183, Herinek 389 |
Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 200
1) 820 zł
2) 800 zł
3) 780 zł
4) 720 zł
5) 680 zł
6) 490 zł
7) 480 zł
min |