Księstwo Kurlandii, ort, 1694
Zakończenie: 27-09-2018 21:47:20
Księstwo Kurlandii, ort, 1694
166042
Opis: | Księstwo Kurlandii - Fryderyk Kazimierz Kettler 1682-1698, ort, 1694, Mitawa, odmiana z pełną datą w otoku 1694 |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | rzadki, ciemna patyna |
Literatura: | Kruggel-Kurland 4.8.1.1, Kopicki 4075 (R7) |
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 252