Polska, 5 złotych, 1930
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Polska, 5 złotych, 1930
Cena wylicytowana: 1 600 zł
165859
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1930, Warszawa, Sztandar - 100-lecie Powstania Listopadowego |
Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna, pięknie zachowane |
Parchimowicz 115a |
Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 281
1) 1 600 zł
2) 1 550 zł
3) 1 250 zł
4) 1 200 zł
5) 1 050 zł
6) 1 000 zł
7) 980 zł
8) 960 zł
9) 940 zł
10) 920 zł
11) 900 zł
min |