Polska, talar, 1795
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Polska, talar, 1795
Cena wylicytowana: 1 350 zł
165065
Opis: |
Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, talar, 1795, Warszawa |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 23.97 g, patyna |
Dav. 1623, Plage 374, Berezowski 10 zł |
Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 914
1) 1 350 zł
2) 1 300 zł
3) 1 250 zł
4) 1 050 zł
5) 1 000 zł
6) 960 zł
7) 940 zł
8) 780 zł
9) 740 zł
10) 720 zł
11) 700 zł
12) 700 zł
13) 660 zł
14) 600 zł
15) 600 zł
16) 560 zł
17) 490 zł
min |