Polska, talar, 1766 FS
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Polska, talar, 1766 FS
Cena wylicytowana: 3 500 zł
166145
Opis: |
Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, talar, 1766 FS, Warszawa, popiersie króla w zbroi, odmiana z kropką po COLONIEN i po dacie |
Stan zachowania: |
III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 27.94 g, niewielkie justowanie, delikatna patyna |
Plage 380, Dav. 1618 |
Cena końcowa: 3 500 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 542
1) 3 500 zł
2) 3 400 zł
3) 3 200 zł
4) 3 000 zł
5) 2 900 zł
6) 2 800 zł
7) 2 700 zł
8) 2 200 zł
9) 2 100 zł
10) 1 950 zł
11) 1 850 zł
min |