Polska, talar, 1766 FS

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Polska, talar, 1766 FS

Polska, talar, 1766 FS

Cena wylicytowana: 3 500 zł
Aukcja zakończyła się 27-09-2018 21:10:40
166145
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, talar, 1766 FS, Warszawa, popiersie króla w zbroi, odmiana z kropką po COLONIEN i po dacie
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.94 g, niewielkie justowanie, delikatna patyna
Literatura: Plage 380, Dav. 1618

Cena końcowa: 3 500 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 542

1)  3 500 zł
2)  3 400 zł
3)  3 200 zł
4)  3 000 zł
5)  2 900 zł
6)  2 800 zł
7)  2 700 zł
8)  2 200 zł
9)  2 100 zł
10)  1 950 zł
11)  1 850 zł