Polska, grosz, 1616
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Polska, grosz, 1616
Cena wylicytowana: 450 zł
165926
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, grosz, 1616, Ryga |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna, rzadki |
Kop. 8171 (R5), K.-G. 3, Hajlak’11 1046 (3R), Tyszkiewicz 12 mk |
Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 152
1) 450 zł
2) 440 zł
3) 330 zł
4) 320 zł
5) 310 zł
6) 300 zł
min |