Polska, grosz, 1598

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Polska, grosz, 1598

Polska, grosz, 1598

Cena wylicytowana: 1 800 zł
Aukcja zakończyła się 27-09-2018 20:57:20
165891
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, grosz, 1598, Poznań, Aw: Popiersie króla w koronie z berłem w prawo i napis wokoło Rw: Tarcze herbowe, wokoło napis i skrócona data 98
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: gięty, bardzo rzadki, patyna
Literatura: H-Cz. 1100 (R4), Kop. 762 (R6), Tyszkiewicz 45 mk

Cena końcowa: 1 800 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 745

1)  1 800 zł