Tauryda, pieniądz, XV w.
Zakończenie: 27-09-2018 20:41:40
Tauryda, pieniądz, XV w.
204934
Opis: | Tauryda - Kaffa pod zarządem genueńczyków, pieniądz, XV w., Aw: Schematyczny zamek genueński w obwódce perełkowej; Rw: Tamga taurydzka w obwódce perełkowej |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 0.70 g |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 97