Niemcy, denar, 955-973

Niemcy, denar, 955-973

Niemcy, denar, 955-973

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 21:40:20
140594
Opis: Niemcy - Bawaria - Ratyzbona - ks. Henryk II Kłótnik 955-976 / 985-995 - I panowanie 955-976, denar, 955-973, mincerz Vulfa, Krzyż z potrójnymi kulkami w trzech kątach; Rw: Dach kaplicy, pod nim VVO
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro 22 mm, 0.85 g, pęknięty, patyna
Literatura: Hahn 15k

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 119

1)  90 zł